neděle 24. května 2015

Co se událo za poslední měsíc

Moji milí čtenáři (teda pokud tady ještě nějací za dobu mé neaktivity zbyli), na úvod dnešního článku bych se Vám chtěla velice omluvit za mou více jak měsíční neaktivitu. Není za tím nic jiného než nedostatek volného času, měla jsem toho opravdu hodně. V práci to teď bylo velice náročné, během posledního měsíce jsem navíc absolvovala tři školení v různých koutech republiky, takže jsem byla neustále na cestách a když jsem byla doma, tak jsem řešila resty a večer jsem už neměla ani sílu zapnout notebook a něco Vám napsat.

A jak jsem se během toho měsíce měla, co se nového událo? Když už jsem u té práce, tak jsem se rozhodla, že budu na sobě více makat. Jsem spokojená s tím co dělám, práce mě baví, ale pořád je potřeba se stále posunovat a proto ta školení. Práci tady nechci na blogu příliš rozebírat, ale nějaké pracovní změny nastaly, třeba to, že budu mít od příštího měsíce nového nadřízeného a i to je důvod na sobě zase více zapracovat. Příjemnou součástí školení je to, že se v rámci práce podíváte mimo zdi pracoviště. V květnu jsem byla na tři dny v Praze a náramně jsem si to užila. Nakoupila jsem si nějaké věci, no vesměs to byla kosmetika a stejně z obchodů, které máme i u nás, ale i tak mi věci udělaly radost. Určitě se zpožděním očekávejte kosmetické články Spotřebováno za duben, Oblíbená kosmetika a Kosmetické nákupy a novinky. Nových produktů se mi za minulý měsíc nastřádalo celkem dost a to hlavně díky cestám. 


Když jsme u toho cestování, tak jsme minulý měsíc s přítelem podnikli zajímavou cestu po polských městech, kdy jsme cestovali vlakem, autobusem a letecky. V Polsku jsme strávili 4 dny a navštívili Katowice, Wroclaw a Varšavu. Musím říct, že mě Polsko a hlavně Varšava velice překvapila a Vy se můžete těšit na cestovatelský report z celé cesty. A cestovat budeme i v nejbližších dnech. S přítelem jsme před pár dny oslavili výročí našeho vztahu, jsme spolu neuvěřitelných 12 let!!! Výročí jsme se rozhodli oslavit v romantických Benátkách. Opět jedeme na vlastní pěst a už se šíleně těšíme. Rozhodli jsme se tento rok pojmout cestovatelsky a už plánujeme i další cestu, která se uskuteční na podzim, tentokrát do Londýna.


Konečně jsme se hnuli i v zařizování našeho bydlení a pořídili si nové jídelní židle, takže už nám chybí pořídit jen osvětlení, navrtat poličky a obrazy a je hotovo. I když stále bude co zařizovat, přestavovat. Teď mám v hlavě realizaci mého pracovního místa v obýváku. Je pravda, že máme z jednoho pokoje pracovnu, kde máme více jak dvoumetrový psací stůl, ale já tam nějak nerada chodím, protože pokoj je až v zadní části bytu a tak se tam cítím odtrhnutá od dění v domácnosti. Naopak přítel to tam miluje, je to pro něj taková zašívárna a tak jsem se rozhodla, že mu celou pracovnu přenechám a já si udělám svoji v obýváku. Ale zatím jsem jen u představ :-)Z větších změn bych určitě ještě zmínila to, že jsem po více jak 5ti letech byla u kadeřníka. Už to chtělo opravdu radikální změnu, vlasy byly bez tvaru, bez života. Pokud jste z Frýdku a okolí, tak určitě můžu doporučit kadeřnický salon Jakub Angelo Guzsi, jsem nadmíru spokojená. Stříhal mě samotný Jakub a je to opravdu kouzelník. S barvou, střihem a konečným stylingem jsem byla velice spokojená a střih mě vlastně těší každý den. Zase mě baví se dívat do zrcadla, starat se o své vlasy. Vlasy mám tak o 30-40 cm kratší, postupně sestříhané, obarvené a Kuba mi udělal i velice přirozené ombré, které mě dokonale rozzářilo. Moc se mi líbilo, že měl opravdu zájem o to, abych si účes uměla upravit i sama doma, nejdřív mi vlasy vyfoukal dohladka přes kulatý kartáč, abych viděla přechod barvy, přirozené ombré. Potom mi pomocí žehličky během 5 minut vytvořil nedbalé vlny, což jsem vždycky chtěla umět. S celkovým servisem a přístupem jsem byla nadmíru spokojená a už nechci na své vlasy nechat nikoho jiného sáhnout než Jakuba :-) Kromě toho, že je Kuba opravdu šikovný, tak je to i velice milý člověk, kromě vlasů jsme se bavili třeba i o cvičení, zdravém životním stylu, o městě, ve kterém žijeme. Kuba mi vlasy před stříháním změřil, byly 90 centimetrů dlouhé! Ale musím říct, že mi to vůbec nebylo líto, když je stříhal, ale naopak a dokonce se teď biju do hlavy, že jsem se k radikální změně nerozhoupala dříve.Za tu dobu co jsem se neozvala se toho událo více, ale kdybych Vám to všechno měla povyprávět, tak článek vydá pomalu na knihu :-D Ale určitě z těch všech krásných zážitků musím zmínit svatbu našim blízkých přátel, která byla opravdu krásná a velká (117 hostů, pro část rodiny ze Slovenska byl dokonce vypraven autobus :-D). A taky určitě zmíním naprosto bombastické představení Habaďůra, na kterém jsme byli s přítelem v ostravském Divadle Jiřího Myrona. Pro tuto sezónu to bylo poslední představení, ale pokud jste z Ostravy a okolí, tak určitě příští sezónu na něj zajděte. Tak dobře jsem se už dlouho nezasmála, celé obecenstvo doslova řvalo smíchy.Co se týče blogu, tak se v nejbližších dnech můžete těšit na již výše zmiňovaný cestovatelský článek, pravidelné měsíční kosmetické články a potom mám v plánu recenzi na super řasenku, voňavý parfém a medovou pleťovou kosmetiku.

A jak jste se po dobu mé neaktivity měli Vy? Něco nového u Vás? Pochlubte se. 

2 komentáře:

  1. Moc se těším na Tvé články. V Benátkách jsme byli loni s přítelem a je to tam vážně moc hezké, ale být tam déle jak tři dny nemá cenu. Benátky a všechny jejich zajímavá místa obejdete hravě za dva dny :)

    OdpovědětVymazat
  2. Benátky s přítelem si užijte :). My se s přítelem chystáme taky do Londýna v červenci :)
    Na chystající se články se těším

    OdpovědětVymazat