čtvrtek 26. dubna 2012

Výherce Giveaway + The Versatile Blogger Award

Ahoj, jak se máte? Dneska (snad) udělám jedné z Vás radost...řeč je o výherkyni giveaway. Svými komentáři jste mi udělaly velkou radost. Ráda jsem se dozvěděla něco o Vás, vašich důvodech, proč Vy byste měly zrovna vyhrát. Některé komentáře mě pobavily, jiné byly velmi dojemné. Všem Vám za ně moc děkuji. Ale výhercem může být jen jedna. Rozhodovala jsem se mezi dvěma komentáři, nakonec jsem zvolila Spiced Chocolate, protože není nic horšího než mít krásnou šperkovnici, která zeje prázdnotou. Gratuluji a věřím, že za 500 Kč snad tu šperkovnici zaplníš:)

Ostatní nezoufejte, budou další a další giveaway. Už teď mám pro Vás jednu připravenou, tak bedlivě sledujte můj blog:) A navíc, aby těm co nevyhrály to nebylo líto, tak všem zúčastněným dámám dávám možnost, aby využily 30% slevu na nákup na www.ceska-bizuterie.cz. V nejbližších dnech Vám na Vaše e-maily přijdou kódy, které zadáte při objednávce, čímž uplatníte výše zmíněnou slevu. Doufám, že jsem Vám tím udělala radost.Určitě většina z Vás zaregistrovala, že se blogosférou šíří další "řetězák". Já jsem byla nominována Nikith, čímž jí děkuju.


Pravidla:
1. Poděkovat osobě, která vás nominovala
2. Prozradit o sobě 7 faktů
3. Nominovat 15 bloggerů, jejichž blog vznikl nedávno
4. Informovat nominované o tom, že jste je do VBA nominovaly
5. Přidat ikonku VBA do příspěvku

7 faktů o mě
1. Jsem posedlá vším, co se týká moře - vlny, jachty, racci, mušle, potápění... Vydržím v moři celý den až do rozmočení, nahrávám si na mobil zvuky šumění moře, chodím brzy ráno na východy slunce nad mořem a pozdě večer na západy slunce, fotím si racky, chodím v 5 ráno na sbírání mušlí...A když nemůžu být u moře, tak se jím obklopuju tady v ČR. Miluju námořnická trička, doplňky s kotvami, byt mám vyzdobený suvenýry z dovolených a námořnickými doplňky. Doufám, že jednou vyhraju ve Sportce a koupím si dům na pláži:)

2. Nemám ráda maso. Jím ho jen z povinnosti (kvůli živin) a nebo ze zdvořilosti (abych hostitele neurazila:-D). Oproti tomu bezmezně miluju zeleninu - hlavně cherry rajčata a brokolici.

3. Jsem sběratelka. Libuji si v doplňcích. Mám 89 náhrdelníků, 20 broží, 61 náramků, 59 prstenů a 68 párů náušnic, 11 hodinek... A mohla bych pokračovat. I když šperky vyrábím, tak paradoxně většina bižuterie je kupovaná a nebo darovaná. Docela ulítávám i na šátcích a šálách, těch mám kolem 30. Jinak co se týče kosmetiky, tak tou jsem taky docela posedlá. Vedou laky na nehty, těch mám 96 kousků.

4. Jsem kávoholik. A kávu nejraději piju s mamčou, to mi chutná nejvíce:-) Z pití kávy máme takový rituál. Povídáme si u toho, čteme časopisy, lakujeme nehty...Denně jsem schopná vypít i 6 káv! Ale v poslední době se krotím. A nebojte, nejsem dehydrovaná. Taktéž mi nedělá problém vypít denně 3 litry čisté vody....Asi jsem velbloud:-D

5. Baví mě fotografování. Foťák s sebou tahám skoro všude a fotím všechno možné. V bytě nemáme téměř žádné obrazy, protože místo nich máme všude pověšené fotky z rodinného alba, vzpomínky z cest:) S focením souvisí má další vášeň, a to je cestování. Nemít v ČR pracovní, studijní, partnerské a rodinné závazky, a k tomu mít hodně peněz, tak nejspíš cestuju po celý rok, po celém světě. Tak snad vyhraju v té Sportce, a pak budu ze svého domu na pláži cestovat do celého světa:-)

6. Mám o deset let staršího přítele, se kterým jsem už 9 let:-) Kdybych nestudovala VŠ, tak bych už dávno byla vdanou paní a měla dvě děti.  Nechci být "stará" matka:)

7. Mezi přáteli jsem pověstná tím, že vše musím do detailu popsat. Jsem schopná během hodinového posezení u kávy vyprávět jednu historku, kterou popíšu do největších detailů. Pamatuji si i historky z nejútlejšího dětství a dokonce si ke každé pamatuju pomalu co bylo zrovna za den, jaké bylo počasí, co jsem měla na sobě....


Nominovaní blogeři
15 lidí je celkem dost, tak snad se spokojíte i s menším počtem. Nehledě na to, že většina z Vás už byla nominována někým jiným.
1. Gabča a Verča z Tiger Bows
2. Ceady
3. Holky z Roekids on the Blog
4. Jane Beautiful
5. Minimalist Lady 
6. Kockandy
7. Lucie
8. Yell Yahodová
9. Silvi
10. Lady


Mějte se krásně a užívejte sluníčka. Já jdu pohnout s projektem do školy, abych si pak taky mohla užívat toho sluníčka:)

6 komentářů:

 1. gratulujem výherkyni :)

  http://zivotvosvete.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 2. Jee, moc děkuji, mám važně velkou radost :) Pak se určitě na blogu zaplněnou šperkovnicí pochlubím! :)

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Katie, předně děkuji za nominaci, moc si toho cením a doufám, že brzy najdu příležitost, jak Ti to oplatit:-).

  Jinak - já také nejsem přímo masožravec, maso mi prostě šíleně nechutná. Pochutnám si jen na rybách, nic jiného už prakticky nejím:-)

  A s tím přítelem - 10 let, to ještě není skoro žádnej rozdíl:-). Ale ať vám to ještě hodně hodně dlouho klape a brzy přijde ta svatba, dětičky a cokoli si jen budete přát:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Luci, moc děkuji, jsi milá:)

  OdpovědětVymazat