sobota 5. srpna 2017

Oblíbená kosmetika: Jaro 2017

Dneska bych se ráda rozepsala o svých oblíbených produktech za poslední měsíce. Snažila jsem se vybrat fakt ty nejvíce používané, které jsem za uplynulé roční období používala téměř každý den. A vyšla z toho tato kosmetická čtyřka.


Lavera Glossy Lips lesk na rty s bambuckým máslem
Lesky na rty bytostně nesnáším a tento je snad jediný, který v mé kosmetické sbírce je. Ležel tam dlouho netknutý až do dne, kdy se mi jakoby naschvál všechny mé balzámy na rty někde zakutálely. A protože nemám ráda pocit suchých rtů, tak jsem z nouze sáhla po tomto produktu. A byla jsem mile překvapená,od té doby lesk používám každý večer před spaním na rty místo balzámu.

Biopha Organic intimní mycí gel
V drogerii jsem hledala něco přírodního a šetrného, volba padla na tento gel pro intimní hygienu, který je bez mýdlových složek, parabenů, silikonů a umělých barviv. Obsahuje extrakt z měsíčku lékařského a vodu z pomerančových květů. Super praktické je pumpičkové dávkování.

Ziaja tělové kozí mléko
Není to poprvé, co toto mléko používám, poprvé jsem ho objevila před několika lety a teď se k němu zase vrátila. Baví mě jeho jemná čistá parfemace a hlavně nadprůměrné hydratační účinky. Vždy, když se s ním namažu, tak na těle pociťuji úžasný pocit, kůže je okamžitě hydratovaná a probuzená k novému životu. I u tohoto produktu si cením jeho způsobu balení, díky pumpičce nemám obal opatlaný. Toto tělové mléko je z levnější kategorie, ale svými účinky by v klidu strčilo do kapsy tělová mazadla z dražší kategorie.

Pantene Aqua Light šampón
K tomuto šampónu se již léta vracím. Jako jeden z mála mi vlasy nemastí, nedráždí pokožku hlavy, vlasy jsou lesklé, hebké na dotek a provoněné. Je to jeden z mála drogérkových šampónů, který mi opravdu vyhovuje.Tak a jsme u konce. Dneska to byl sice kratší článek, ale já jsem ráda, že jsem se po čase donutila zasednou k počítači a sepsat ho. Holt teď v létě raději trávím čas v přírodě než u notebooku. A vy si taky řádně užívejte toho překrásného letního počasí, protože dny rychle plynou a za chvíli tu máme zase podzim. Pa a pusu.


Žádné komentáře:

Okomentovat