pondělí 17. listopadu 2014

BeconfiDent bělící a vitaminizující zubní pasta

Krásný prodloužený víkend všem. Sice se ozývám po několikadenní pauze, ale to neznamená, že jsem mezitím zanevřela na blog, ba naopak i když tady o sobě nedávám znát, tak testuji kosmetiku jako dravá. :-D A dnes si dáme recenzi na produkt, který s přítelem testujeme už něco přes měsíc. Jde o bělící a vitaminizující zubní pastu od značky BeconfiDent. Produkty této značky zabývající se ústní hygienou seženete na e-shopu krasa.cz.


Na produktu mě baví to, že používáním pasty doslova zabijete dvě mouchy jednou ranou. Nejenže pasta  bělí zuby, ale zároveň jejím používáním nahrazujete polykání denní dávky vitamínů (A, B6, C, E). A to se mi líbí, protože se snažím užívat několik vitamínových tobolek, takže díky pastě mi odpadlo denní polykání vitamínů. Bohužel nedokážu změřit či jinak dokázat, jestli tuto funkci pasta plní, nicméně za ten měsíc, co pastu používám a nejím vitamíny se cítím stejně. Co Vás určitě zajímá nejvíce, tak jsou bělící účinky pasty. Zuby mám bílé, v minulosti jsem absolvovala domácí bělící kúru a od té doby mám zuby víceméně ve stále stejném odstínu. Občas je potřeba udělat udržovací bělení, protože piji hodně kávy, tato bělící pasta perfektně zastala bělící pásky, které normálně na udžení bílých zubů čas od času použiji.Po vyčištění zubů touto pastou byly zuby neuvěřitelně lesklé, řekla bych, že doslova naleštěné. To mě fakt bavilo, zuby vypadaly jako z reklamy:-) Co se týče struktury a chuti pasty, tak pasta je takové gelové konzistence. Je jemně mentolová, takže osvěží dech, ale není dráždivá jako jiné pasty.
Design balení se mi moc líbí, je jednoduchý a zároveň nadčasový. Sice jsem měla ze začátku problém, než jsem pastu "zprovoznila", ale tak po půl hodince jsem ten hlavolam vyřešila:-) Pasta má pumpičkové dávkování, které je naprosto bezkonkurenční, nemusíte nic tlačit z tuby a ani kapka pasty nepřijde nazmar.


Já jsem s pastou moc spokojená a i v koupelně se mi pěkně vyjímá. Vzhledem k její ceně si ale nejsem jistá, jestli bych si sama od sebe pastu koupila. A tím, že zuby už mám bílé, tak ani nedokážu plnohodnotně říct, jak moc silné jsou její bělící účinky.
Pasta má 50 ml a pořídíte ji zde za cenu 1399 Kč.


1 komentář:

  1. Pasta vypadá moc zajímavě, takové vyzkoušení by mě taky lákalo :)
    Blog by Veru

    OdpovědětVymazat