pondělí 6. června 2011

Novinky a tipy: Červen

Pokud do 30. června donesete do kterékoliv prodejny Intimissimi jakoukoliv starou podprsenku, získáte slevu 75 Kč na nákup nové podprsenky. Získáte nejen slevu na nákup podprsenky dle vlastního výběru, ale ještě budete šetřit životní prostředí. Staré podprsenky budou recyklovány a použity na výrobu izolačních panelů:)

zdroj: www.forumlibere.cz


Vyražte 11. června na Avon pochod proti rakovině prsu. Pochod začíná ve 12 hod na Staroměstkém náměstí v Praze. Patronkou pochodu je opět Aňa Geislerová, která společně s dalšími devíti Avon ambasadorkami (Mahulena Bočanová, Martha Issová, Táňa Vilhelmová...) bude vybírat peníze na léčbu této zákeřné nemoci. Vstupem na akci je zakoupení trička za 300 Kč. Více zde.
 
zdroj: www.zdravaprsa.cz


7. června od 19 hod v Palace Cinemas Nový Smíchov a 8. června od 19 hod v Palace Cinemas Olympia se koná dámská jízda Ladies night! Kromě promítání filmu zde bude bohatý doprovodný program. Budou probíhat semináře o zdravé výživě, můžete se poradit se stylisty a trenéry, proběhne kurz vaření, fashion show a další. Také se můžete zúčastnit tomboly a spousty soutěží. Více zde.

zdroj: www.palacecinemas.cz


V těchto dnes slaví své narozeniny Blíženci (21. května - 21. června). Nejzákladnější charakteristikou tohoto znamení je nestálost a různorodost. Často měníte své nálady a postoje. Dokážete rychle myslet, snadno a lehce se vyjadřujete a rychle se rozhodujete. Jste také velmi okouzlující a výřeční lidé, máte výborný smysl pro humor.


Blíženci a zdraví
Z hlediska astrozdraví je u vás zvýšená citlivost na potíže dýchacích cest a náchylnost k astmatu. Blíženci mají také často trávicí potíže, za které si většinou mohou sami, neboť mají rádi všechno sladké, ale také vše nadmíru slané, kyselé nebo pálivé a navíc docela rychle jíte.
Vhodné potraviny pro Blížence: hovězí maso, ryby, vejce, zelí, květák, brokolice, meruňky, ananas, ořechy, luštěniny.

Blíženci v roce 2011
V červnu můžete potkat zajímavou osobu, která vám až neuvěřitelně porozumí. Letos máte před sebou spoustu možností, jak změnit život. Proto by byla škoda je nevyužít, a to třeba jen proto, že byste raději lenošili a nebo se bojíte těchto změn, které mohou být zpočátku pro vás náročné.
Produkt měsíce
V těchto parných dnech je mým spolehlivým společníkem termální voda Vichy Eau Thermale. Termální voda z Vichy zklidňuje a posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky. Je bohatá na minerální soli a stopové prvky. Vodu občas používám jako pleťovou vodu, díky rozprašovači příjemně ochladí i v létě během dne. 150 ml stojí cca 200 Kč.

zdroj: www.vichyconsult.cz
Outfit měsíce
Moc se mi líbí tyto pletené šaty (Malandrino), které si Katie Cassidy oblékla na 20. ročník MTV Movie Awards, které se konalo 5. června v Los Angeles.

zdroj: www.coolspotters.comBlog měsíce
Mezi mé oblíbence patří také Petra z Lovely Hair, která si svůj blog založila teprve letos v únoru, ale i tak se z ní stala velice čtená blogerka. Je to rozhodně tím, že je milovnicí kosmetiky a tak zkouší co se dá, přičemž se ráda podělí o zkušenosti s kosmetickými produkty prostřednictvím svých recenzí. Jak sama na svém blogu píše, je sběratelkou kosmetiky, laků na nehty:-D Kromě kosmetiky u ní na blogu naleznete i outfit posty a také "vlasová" videa.

zdroj: www.petralovelyhair.blogspot.com

8 komentářů:

 1. Tyhle clanky jsou moc super! Dekuju za tipy :)

  OdpovědětVymazat
 2. souhlasím s yell. Tyhle články jsou super!:)
  http://chuckina-fashiondiary.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. super článek :) s tou podprsenkou to půjde asi jen 1 za 1 že?:D

  OdpovědětVymazat
 4. Mám ráda tvoje články, vždycky se dozvím hodně věcí! SUper! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Joll Burr: Přesně tak, jedna stará podprsenka na nákup jedné nové:)

  OdpovědětVymazat
 6. moc hezký článek.... jinak tu termální vodu od vichy mám hlavně v létě moc ráda...střídám ji s evianem...

  OdpovědětVymazat
 7. šaty Katie Cassidy jsou hezké, ale nějak mě neuchvátily,)

  OdpovědětVymazat
 8. Toto jsou vážně super články. Více než termální vodu id vichy mám raději vody od Salloos. Krásně voní ;-)

  OdpovědětVymazat